Polacy nagrywają na niebie cud – Maryja wyłania się ze Słońca (NAGRANIE)

Objawienia w Fatimie do tej pory są prawdziwym fenomenem – Wszystko dlatego, że choć rozpoczęły się ponad 30 lat temu to trwają do dziś i wielu osobom dostarczają pewności, że świat duchowy faktycznie istnieje. W czasie modlitw w tym miejscu dzieje się wiele dziwnych przypadków jak ujawnienie  się demonów w ludziach i krzyk męki, a nawet  uzdrowienia. Matka Jezusa przedstawia zgromadzonym prawdę i opisuje co jest ważne dla Boga i świata jak np. post, modlitwa,  spowiedź, czy pokój…

To fragment Ewangelii Łukasza, który przedstawia jak u Maryi pojawił się Anioł i ujawnił jej, że niedługo będzie miała potomka. Nie będzie to jednak zwykły człowiek, a istota niezwykła, jednocześnie człowiek, ale i Bóg. Maryją jest postacią, która choć odeszła już bardzo dawno temu to dalej ma być obecna na tym świecie ponieważ ukazuje się niektórym ludziom.

Jedno z najsłynniejszych objawień Maryi to oczywiście to w Fatimie kiedy w 1917 roku trójka młodych osób zaczęła widzieć Matkę Jezusa. Nadprzyrodzona istota miała im wtedy wyznać tajemnice dotyczące przyszłości, ale i zaświatów. Pierwsza tajemnica dotyczyła piekła. Maryja ukazała tu morze ognia, które miało się zdawać znajduje się w głębi ziemi. 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment