Przeżył ŚMlERĆ Kliniczną. Ujrzał Jezusa i wie co, czeka Polskę (NAGRANIE)

Wizje ze śmierci klinicznej dla wielu są oczywistym dowodem na istnienie życia po śmierci! Gdy słyszymy o śmierci klinicznej najczęściej widzimy tunel i rodzinę która umarła. Doktor Gary Wood miał jednak zupełnie inne doświadczenia pośmiertne, które nie jedną osobę mogą zszokować!

Dr. Gary Wood w 1933 roku miał wypadek samochodowy na skutek źle zaparkowanego samochodu. Przez pewien czas mężczyzna był nieżywy, jednak  nie trwało to długo. W czasie śmierci klinicznej mężczyzna wyszedł ze swojego ciała i znajdował się nad samochodem. W jednej chwili jakby coś go pociągnęło w górę, po czym ujrzał wirującą chmurę wypełnioną światłem z której biło ciepło i miłość. Tam doktor Wood ujrzał ogromnego Anioła obdarzonego ogromnym mieczem.

Obok niego był mniejszy Anioł trzymający w dłoniach stare księgi. W pewnej chwili jeden z nich gestem zaprosił mężczyznę do chmury. W tej chwili ze światła wyszedł przyjaciel doktora z uczelni, który jakiś czas temu zginął. Razem weszli do chmury, a przyjaciel obiecał, że oprowadzi go po niebie. Doktor widział tu ogromny tron należący do Boga i mnóstwo szczęśliwych ludzi. Ten człowiek widział Jezusa i poznał, co zbliża się do Polski. Wszystko w nagraniu niżej:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment