NASA ujawniło dziwne zdjęcie! „To wejście do wnętrza Księżyca” (NAGRANIE)

Jakie tajemnice kryje przed nami Srebrny Glob? Czy Księżyc kryje sekret pozaziemskich istot? Wszystko odbyło się ponad 60 lat roku. To wtedy odbyła się misja Apollo 8 w czasie której człowiek okrążył Księżyc i spędził święta w Kosmosie. W czasie tej właśnie misji wykonano legendarne zdjęcie Ziemi z orbity Księżyca, nazywane Wschodem Ziemi, ale to nie było najbardziej niezwykłe wydarzenie z tego okresu.

Astronauci weszli na orbitę księżycową i już niedługo miało paść zdanie, które wtedy nie zrobiło specjalnego wrażenia na ludziach, a jednak nie którzy widzą jego drugie dno. Tym bardziej warto zauważyć to tajemnicze zdjęcie jakie znaleziono na biurku jednego z pracowników NASA. Czy ktoś wiedział o tej tajemniczej fotografii?

To wydarzenie wzbudziło wiele emocji. Wiele osób uważa, że to tajemnice zdjęcie ukazuje wejście do Księżyca, do jego podziemnych tunelów które opisywało wiele osób, która jak twierdzą zostały zabrane przez istoty pozaziemskie i przeniesione na Księżyc. Wszystko o tajemniczych zdjęciu w nagraniu poniżej. Znajdziecie tam tez i inne niezwykłe zdjęcia z Księżyca

Author: administrator

Share This Post On