Podróżnik w czasie ujawnia nagrania z przyszłości? “Ludzie znikają”

Cały temat podróżowania w czasie jest zbiorem wielu teorii, przemyśleń, ale i też ogromu emocji. Jest wielu zwolenników tego, że podróże w czasie nie tylko będą w przyszłości istniały, ale nawet już istnieją. Nawet w środowisku naukowym ten temat wcale nie jest tak zupełnie kojarzony z czymś śmiesznym, więc może w przyszłości coś będzie.

Oczywiście podróże w czasie dają wiele możliwości, ale rzeczywiście mogą też sprowadzić bardzo, ale to bardzo liczne trudne zdarzenia. Właśnie o nich mówi ten człowiek, który niestety miał trudne doświadczenia dzięki podróżom w czasie i tym, że niestety jeśli jego słowa są prawdziwe to niedługo My wszyscy znikniemy.

Czy będzie to wydarzenie związane z jakąś religią? Czy to będzie Jezus który przeniesie ludzi do biblijnego raju? A może tu sprawa będzie bardziej dotyczyły kosmitów i istot z innych cywilizacji. Co jednak ważniejsze ten człowiek ma pewne dowody, że podróże w czasie istnieją. W tym filmie pokażemy Wam jego zastanawiające nagrania, które mają dotyczyć przyszłości Ziemi.

Author: administrator

Share This Post On