Największy CUD Jana Pawła II – On LEWITOWAŁ…? (NAGRANIE)

Jan Paweł II czyli Karol Wojtyła to według wielu najwspanialszy i najbardziej znany Polak w historii naszego kraju. Ojciec Święty urodził się 18 maja 1920 r. w Wadowicach, natomiast Papieżem został 16 października 1978 r. w Watykanie. Pontyfikat Jana Pawła II trwał ponad 26 lat, był jednym z najdłużej sprawujących urząd Piotrowy papieżem w historii Kościoła Katolickiego.

Papież -Polak znany był ze swojej otwartości, poczucia humoru i podróży w każdy zakątek Ziemi. Słynął również z tego, że był bardzo pobożny i oddany Bogu i Matce Jezusa Maryi. Wojtyła został kanonizowany 27 kwietnia 2014 roku, czyli został świętym Kościoła Katolickiego. W Polsce i np. w Meksyku jest bardzo popularny kult polskiego papieża.

Ludzie za jego wstawiennictwem proszą Boga o łaski, uzdrowienie, lepszą pracę. Wielu Polaków wciąż podróżuje do Watykanu do jego grobu aby złożyć mu hołd. Tym bardziej, że wielu ludzi uważa, że Jan Paweł II im pomógł z nieba. Wyleczył ich albo przyszedł do nich we śnie błogosławiąc ich życiu. Otrzymaliśmy nagranie na, którym pewna kobieta uważa, że uchwyciła jak różaniec, który pobłogosławił Jan Paweł II lewituje i porusza się samoistnie. Co sądzicie o tym nagraniu? Czy to cud?

Author: administrator

Share This Post On