Kobieta z Polski nagrywa Ducha Jana Pawła II

Choć mamy 21 wiek wiara w duchy, demony, Anioły czy magię wcale nie przepadła. Wręcz przeciwnie to wszystko idzie z rozwojem nauki. Dziś coraz więcej mamy np. badaczy zjawisk paranormalnych którzy korzystają nie tylko z pomocy medium czyli osoby która porozumiewa się z duchami ale w swojej pracy używają technologii, które pomaga im nie tylko wykrywać duchy, ale nawet się z nimi komunikować. Czy więc skoro temat duchów dalej jest tak obecny to znaczy, że te istoty istnieją? Kto wie.

Ten Człowiek twierdzi, że jeden z kościołów katolickich jest od dawna nawiedzony przez ducha papieża. Niestety nie wie o którego papieża może chodzić ale jak wyznaje kiedy pierwszy raz wszedł do tego Kościoła w czasie modlitwy miał w czasie modlitwy dziwne widzenie w trakcie którego widział istotę ubraną na biało która modliła się przed ołtarzem. Jak twierdzi nie jest dla niego nic nowego, bowiem często miewa wizje i dostrzega duchowe byty.

Niestety niewiele to dało choć jak twierdzi usłyszał w myślach słowo Kraków. Stąd myśli, że może chodzić właśnie o tego Polaka, ale z drugiej strony może to być po prostu jakiś inny człowiek, który był kiedyś w Krakowie. Niestety nie wiadomo jaki to może być papież, ale jak twierdzi człowiek udało mu się nagrać coś niezwykłego. Czy to duch jednego z najbardziej znanych Polaków na świecie? Sami zobaczcie to nagranie i oceńcie co o nim sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On