Prawda o roku 2012! Tajemnicza tablica i koniec świata? „Zejdzie On z nieba….”

21.12.2012 według wielu osób miał być czasem, gdy świat bezpowrotnie przestanie istnieć, a ludzkość zostanie zniszczona! Swego czasu data ta była niezwykle popularna i przeniknęła do pop kultury, dzięki czemu powstał film o 2012 roku, który przedstawiał nadchodzący koniec świata. Kiedy jednak koniec nie nadszedł ludzie stwierdzili, że wszelkiego rodzaju przepowiednie kłamią, a  zniszczenie świata nigdy nie nadejdzie. Niestety ta sytuacja jeszcze raz pokazała jak bardzo wielu z nas jest ograniczona i leniwa przez co woli wierzyć w bzdury wypisywane w sieci, zamiast samemu zainteresować się sprawą i przemyśleć fakty. Aby poznać szczegóły kliknij w nagranie poniżej:


Jeszcze przed nadejściem 21 grudnia 2012 pojawiały się liczne naukowe wypowiedzi osób, które rzeczywiście bardzo dobrze znają się na kulturze Majów i niejednokrotnie byli oni wręcz zszokowani faktami jakie narosły w okół całej daty. Przyznają oni, jednak że nie zawsze wszystkie były one błędne, bowiem dla Majów niezwykle ważna była liczba 13, bowiem oznaczała ona całość i pełen cykl, a to właśnie 21 grudnia 2012 przypadała 13 baktuna (jednostka czasu w kulturze Majów). Archeolodzy zgodnie jednak przyznawali, że nie jest to żadna data końca świata i nigdy w żadnym piśmie Majów nie było o tym wzmianki – pojawiały się za to opisy, że jest to coś w rodzaju święta stworzenia i zakończenie pewnego okresu, a początek ważnej transformacji.

Kolejne kontrowersje dotyczyły tajemniczego odkrycia jakiego dokonali archeolodzy w Meksyku – Odkryto tam tablicę, która powiązana jest z  potężnym bogiem Majów  Bolon Yokte którego moc obejmowała zarówno destrukcję jak i życie.  

Tablica opisywała także ważne wydarzenia, które mają nadejść na rok 2012, jednak ze względu na znaczne zniszczenia naukowcom niewiele udało się odczytać, a jedno ze zdań brzmiało: Zejdzie on z nieba… Ten fragment ogromnie wystraszył wiele osób które twierdziły, że 21 grudnia na niebie pojawi się władca, który zniszczy świat.

Niestety po pierwsze tablica była w fatalnym stanie i ciężko było odczytać o co tak naprawdę w niej chodzi, a po drugie niejednokrotnie Majowie wspominali, że 2012 ma być okresem przemian, a nie zniszczenia. Co o tym sądzicie? Czy zauważyliście zmiany w ludziach i na świecie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.