Przy Papieżu Franciszku objawił się Duch Święty? Sami zobaczcie… Cud?

Papież Franciszek od praktycznie samego początku pełnienia służby jako Ojciec Święty jest niezwykle krytykowany – Wielu ludzi twierdzi, że jego zachowanie nie ma nic wspólnego z katolicyzmem i Biblią a On sam wpuszcza do Kościoła diabła np. poprzez zachęcanie do przyjmowania uchodźców. (Aby zobaczyć zdjęcie kliknij w filmik poniżej)

Masa osób twierdzi także, że Papież robi złe wrażenie przez nie zwracanie się do ludzi słowami „Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,”tylko mówiąc po prostu „Dzień Dobry”. Pojawiły się nawet przypuszczenia, jakoby Franciszek był samym antychrystem, którego ludzie spodziewają się od lat…

Ile w tym prawdy – To jak zwykle zostawiamy Wam samym do przemyślenia, jednak zdjęcie, które jakiś czas temu pojawiło się w sieci wywołało wiele kontrowersji i niektórych przeciwników aktualnego Papieża w jakimś stopniu do Ojca Świętego przekonało. Mowa o fotografii, która została wykonana w 2015 roku w Paragwaju na której nad Papieżem Franciszkiem widać dziwną granatową istotę przypominającą postać zakapturzonego bytu jak i co najważniejsze kształt przypominający gołębia. Czy może to świadczyć, że przy Papieżu Franciszku objawił się Duch Święty?

Co sądzicie o fotografii? Czy myślicie, że może to być dowód, że Papież nie jest jednak taki zły jak niektórzy sądzą? A, Wy jakie macie zdanie na temat Ojca Świętego? Uważacie, że przyniesie Kościołowi pozytywną zmianę, czy wręcz przeciwnie zniszczenie? Czy według Was w Paragwaju faktycznie wydarzył się cud objawienia Ducha Świętego?

 

 

 

Author: administrator

Share This Post On