Cud podczas Mszy! Matka Boska rusza ustami i modli się z wiernymi!? Sami zobaczcie!

Na świecie mieliśmy do czynienia z masą domniemanych cudów, pochodzących z różnych religii! Można tu wymienić takie zjawiska, jak choćby nagłe uzdrowienia, brak rozkładu ciał, a nawet bycie w dwóch miejscach na raz i lewitacja…

Czy, jednak powinnyśmy w nie wierzyć? To oczywiście jak zwykle zależy wyłącznie od nas i okoliczności, a także spektakularności danego zjawiska. Tego ostatniego z pewnością nie można odmówić wydarzeniu do jakiego doszło w Saint Charbel w Sydney, które wzbudziło w sieci naprawdę sporo kontrowersji.

To tam bowiem zupełnie niespodziewanie podczas modlitwy postać Maryi i Jezusa miała razem ze zgromadzonymi poruszać ustami i modlić się. Zdarzenie okazało się dla wielu tak fascynujące, że bardzo szybko świątynia stała się miejscem niezwykle popularnym do którego uczęszcza wielu wiernych i liczy na łaski uzdrowienia i zmianę ich życia, dzięki cudownemu obrazowi. Czy, jednak ten cud jest, aż tak cudowny? Komentarzy na ten temat jak zawsze jest bardzo wiele i można odnaleźć zarówno zwolenników prawdziwości nagrania jak i całkowitych przeciwników. A, Wy po której jesteście stronie?

 
 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment