Z Grobu Jezusa cieknie krew! Zapowiedź Apokalipsy? Nagranie przeraża!

Końców świata czy Apokalips mieliśmy już w historii mnóstwo – czasami zapowiadały je jakieś dziwne wydarzenia, a czasami po prostu ktoś podający się za proroka twierdził, że koniec nadejdzie w danym czasie. Oczywiście jak dotąd nic się nie wydarzyło, a jak będzie teraz?

W Bazylice Grobu Bożego w Jerozolimie doszło do wydarzenia, które wiele osób określa jako zapowiedź Apokalipsy!  W grocie określanej jako Grób Jezusa gdzie znajduje się kamień, w którym Mesjasz został tymczasowo umieszczony po ukrzyżowaniu zaczęła cieknąć krew!

Przynajmniej tak twierdzi wiele osób i na dowód jedna z nich Nicola Kanaan publikuje nagranie  z tego wydarzenia. Nagranie powoli zyskuje popularność w sieci i wiele osób jest faktycznie przerażonych.

A,Wy co o tym sądzicie?Czy może to być znak że Jezus niedługo powróci na Ziemię? A może da się to wszystko wytłumaczyć zupełnie inaczej? 

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

10 przerażających eksperymentów na ludziach! Jak zmieniano ludzi w potwory? Szokujące nagranie...

sob Kwi 7 , 2018
Świat obozów koncentracyjnych był miejscem pełnym strachu, bólu i tęsknoty. Żołnierze niejednokrotnie byli wstanie naśmiewać się z więźniów i uprzykrzać im życie np. poprzez włączanie na przemian gorącej i zimnej wody, by patrzeć jak podskakują po ogromnym uczuciu gorąca lub zimna. Ból sprawiany przez żołnierzy nie był jednak wszystkim, bowiem […]