Demon w czasie Egzorcyzmu wyznał prawdę o papieżu Franciszku i katastrofie która nas czeka!

Egzorcyzmy zawsze były  obiektem kontrowersji i lęku. Niezależnie od tego, czy ludzie wierzą w ich paranormalne znaczenie czy nie, każdy w jakimś stopniu się ich obawia, gdyż boimy się utraty kontroli nad swoim własnym ciałem i życiem.
Aby poznać wszystkie informacje na temat słów demona o Papieżu Franciszku i katastrofie kliknij w nagranie poniżej:

Tym bardziej tak głośno zrobiło się  o egzorcyzmie do jakiego miało dojść w Brazylii…
który odprawiała grupa zwana jako Heroldowie Ewangelii.Grupa składa się w większości z  młodych osób, które praktykują celibat i poświęcają sporą część dnia na modlitwę i poznawanie Biblii. W lutym 2016 roku grupa odprawiała egzorcyzm na człowieku, którego imienia nikt nie wymienia.

Przez osobę tą w pewnej chwili miał przemawiać diabeł, który  powiedział coś bardzo dziwnego na temat ogromnego meteorytu, który wpadnie do Oceanu Atlantyckiego.

To jednak nie wszystko, bowiem chwilę później istota ta wyznała, iż posiadają cały Watykan, bo Franciszek jest ich człowiekiem i zrobi wszystko dla swojego pana.  Diabeł wyznał także, że  nigdy nie dopuści by Franciszek odszedł,bowiem kolejny Papież będzie inny i zbyt dobry, by wypełniać złe plany. Co sądzicie o słowach rzekomego diabła?

Uważacie, że Franciszek faktycznie jest na usługach zła,  a może uważacie, że aktualny papież jest dobrym człowiekiem? Wiele osób uważa, że jeśli nawet byłby to demon to wcale nie musiał mówić prawdy, choć wielu egzorcystów wspominało iż moc Boga jest wstanie nakazać mówić demonowi wyłącznie prawdę.

 

Author: administrator

Share This Post On