Zjawisko nadprzyrodzone uchwycone podczas chrztu dziecka!?

Sytuacje które niektórzy określają mianem cudu czasem ciężko wytłumaczyć w sposób racjonalny. Czy jest to problem zbyt niskiego  rozwoju wiedzy, a może faktycznie ingerencja duchowych istot, których nigdy nie objaśnimy, jeśli po prostu w nie nie uwierzymy? Do kolejnego rzekomego cudu doszło w Meksyku podczas chrztu chłopca Valentino Mory i zszokował On już wiele osób. W czasie gdy ksiądz skropił główkę chłopca woda przybrała bardzo dziwny kształt, który ma przypominać różaniec.

Ten moment uchwyciła pewna kobieta, która  z boku przypatrywała się ceremonii  i wykonała zagadkową fotografię. Jak sama przekonuje nie jest żadną fanatyczką i gdy sama zobaczyła zdjęcie  nie mogła w to uwierzyć: Jednak po prostu musiała poinformować jego rodziców.

Ksiądz udzielający sakramentu skomentował cały przypadek jako niejasny, bowiem jak przyznaje nie zauważył całego zajścia. Dużo bardziej entuzjastycznie zareagowali parafianie, którzy coraz częściej zaczęli przychodzić do świątyni, jakby w nadziei, że zdarzy się kolejny cud. A, Wy co sądzicie o zdjęciu? Zbieg okoliczności, a może prawdziwe zjawisko nadprzyrodzone? Fotografię możecie zobaczyć w filmiku poniżej!

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment