Zjawisko nadprzyrodzone uchwycone podczas chrztu dziecka!?

Sytuacje które niektórzy określają mianem cudu czasem ciężko wytłumaczyć w sposób racjonalny. Czy jest to problem zbyt niskiego  rozwoju wiedzy, a może faktycznie ingerencja duchowych istot, których nigdy nie objaśnimy, jeśli po prostu w nie nie uwierzymy?
https://www.youtube.com/watch?v=X-zBDK9RSaw


Do kolejnego rzekomego cudu doszło w Meksyku podczas chrztu chłopca Valentino Mory i zszokował On już wiele osób. W czasie gdy ksiądz skropił główkę chłopca woda przybrała bardzo dziwny kształt, który ma przypominać różaniec.

Ten moment uchwyciła pewna kobieta, która  z boku przypatrywała się ceremonii  i wykonała zagadkową fotografię. Jak sama przekonuje nie jest żadną fanatyczką i gdy sama zobaczyła zdjęcie  nie mogła w to uwierzyć: Jednak po prostu musiała poinformować jego rodziców.

Ksiądz udzielający sakramentu skomentował cały przypadek jako niejasny, bowiem jak przyznaje nie zauważył całego zajścia. Dużo bardziej entuzjastycznie zareagowali parafianie, którzy coraz częściej zaczęli przychodzić do świątyni, jakby w nadziei, że zdarzy się kolejny cud. A, Wy co sądzicie o zdjęciu? Zbieg okoliczności, a może prawdziwe zjawisko nadprzyrodzone? Fotografię możecie zobaczyć w filmiku poniżej!

administrator

One thought on “Zjawisko nadprzyrodzone uchwycone podczas chrztu dziecka!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Przepowiednie Ojca Klimuszko na temat Polski i świata wypełniają się? Nie-Europejczycy na małych statkach i Potop...

wt Lis 1 , 2016
Ojciec Klimuszko jest z pewnością, jednym z najbardziej znanych wizjonerów na świecie! Franciszkanin wygłosił w swoim życiu kilka przepowiedni, które według opinii wielu osób cały czas się spełniają i  świadczą o prawdziwym darze, jakim obdarzony był mężczyzna. Ojciec Klimuszko mówił bardzo dużo o zmianach klimatu, które mają  przynieść przerażające skutki, […]