Zakazany Apokryf opisuje jak naprawdę wygląda piekło! Przerażające słowa Jezusa…

Jak naprawdę wygląda piekło? Według jednych jest to stan pustki i ciemności, w której człowiek cierpi bowiem wie iż nie ujrzy nigdy Boga. Inni natomiast interpretują piekło w bardziej materialny sposób jako miejsce wiecznego ognia i zła, w którym demony  torturują ludzi. Niektórzy twierdzą nawet, że piekło znajduje się gdzieś na Ziemi tylko jest tak ukryte, że żyjący nigdy nie będą wstanie go odnaleźć…  (Jeśli chcecie usłyszeć opis piekła zachęcamy do odtworzenia filmiku poniżej)

Jaka jest więc prawda? Tu ogromnym źródłem informacji jest Biblia i to nie tylko te fragmenty, które większość osób ją czytających zna, ale zakazane apokryfy, które z różnych powodów – czasami wręcz szokujących zostały zapomniane.

Mowa tu o Apo­ka­lip­sie Pio­tra, która datowana jest przez naukowców na  stworzoną  przed 135 rokiem. Księga przedstawia przerażające słowa Jezusa wygłoszone na Górze Oliwnej na temat kary, która czeka grzeszników po śmierci – i być może przez ten straszny język nie znalazła się ona w kanonie Biblijnym.

Jezus opisuje piekło jako świat,w  którym wszyscy którzy znieważają Boga i jego naukę zostaną powieszeni za języki,a ludzie którzy czerpię korzyści z krzywdy innych zostaną ukarani gotowaniem we własnej krwi. Przerażający los czeka także tych którzy będą odpowiedzialni za  pozbycie się nowego ludzkiego życia, gdyż ich wyrok ujawni się jako stanie w swoich odchodach, które będą prawie zakrywać winowajcę.

Co sądzicie o fragmencie tej księgi? Przeraziła Was, a może znaliście ją już wcześniej?

administrator

Next Post

Piramida lewituje na niebie!? Zobaczcie szokujące nagranie!

wt Lut 28 , 2017
Piramidy od dawna kojarzą nam się z tajemnicą. Przede wszystkim dlatego, że nie ma zgodności w jaki sposób tak naprawdę zostały stworzone – Jedni twierdzą, że była to wina kosmitów, inni uważają, że jest to tajemnicze, ale jednak zwyczajne dzieło geniuszu człowieka. Powstało też wiele teorii na temat zastosowania samych […]