Odnaleziono Zaginioną Księgę Nostradamusa! Jej przepowiednie szokują. Zobaczcie przerażające nagranie….

W 1994 roku dziennikarka Enza Massa odnalazła w  Bibliotece Narodowej w Rzymie zagadkowy rękopis podpisany jako Michel de Nostredame i zatytułowany Nostradamus Vatinicia Code! Księga zawiera 80 obrazów, które mają być zapisem dotyczącym już znanych czterowierszy jasnowidza jak i zupełnie nowych wizji, które mają przybliżyć nam nadchodząca przyszłość, w tym nadciągającą Apokalipsę. Do tej pory nie wiadomo kto stworzył te szokujące obrazy, jednak spekuluje się iż jest to dzieło syna Nostradamusa, który posiadał zdolności artystyczne, a ojciec przekazał mu co ma namalować. Wśród rysunków znalazły się:

Ogromna wieża otoczona płomieniami. Według sympatyków wizji Nostradamusa ma to być oczywiste nawiązanie do zamachu z 11 września 2001 roku, w czasie którego samoloty uderzyły w bliźniacze wieże . Świadczyć ma o tym fakt, iż płomienie rozprzestrzeniają we wszystkich kierunkach a nie do góry jak  to dzieje się w przypadku zwykłego pożary. Bardzo możliwe, iż autor chciał przez to przekazać że ogień ma związek z eksplozją. Co ciekawe inny obrazek z księgi  także ukazuje wieżę jako jedną z kart Tarota.

Kolejne obrazki mają się odnosić do religii i ukazywać duchownych. Jeden z wizerunków przedstawia Papieża o ponurej minie, trzymającego flagę ze skrzyżowanymi kluczami. Za duchownym przedstawiony jest  gołąb jako symbol czystości i niewinności, który zostaje zaatakowany przez smoka: Czy może być to odwołanie do bardzo trudnego okresu dla chrześcijaństwa, w czasie którego dla coraz  większej ilości osób Kościół przestanie  kojarzyć się z dobrem i miłością, a raczej nienawiścią i grzechem.

W księdze mamy także odwołania do konkretnych Papieży. Pierwsza  akwarela ma odnosić się do Jana Pawła I i przedstawia  Papieża którego koronuje Anioł – natomiast obok niego oprócz ludzi widzimy także baranka z ludzką twarzą, co ma być odwołaniem do delikatnej i spokojnej natury Jana Pawła I i jednego z czterowierszy Nostradamusa, w którym wizjoner napisał: Wskazany Papież będzie także tym wykpionym. Pełnym lęku i rozpaczy i jedynie na śmierć gotowym, gdy ta w nocy nadejdzie. Słowo wykpiony ma odnosić się do teorii spiskowej iż Jan Paweł I wcale nie umarł na zawał serca, ale w rzeczywistości został otruty i to przez ludzi którzy mieli go wspierać i mu pomagać. Kolejny obraz ma przedstawiać  Jana Pawła II…

RESZTA PRZEPOWIEDNI RAZEM Z TAJEMNICZYMI OBRAZAMI Z KSIĘGI W  NAGRANIU PONIŻEJ:


administrator

One thought on “Odnaleziono Zaginioną Księgę Nostradamusa! Jej przepowiednie szokują. Zobaczcie przerażające nagranie….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Illuminati chce zabić Trumpa? Rozszyfrowano tajemniczy zapis... Zobaczcie nagranie!

pon Lut 20 , 2017
Na temat nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa od dawna słyszy się bardzo wiele teorii spiskowych. Jedna jednak powtarza się nadzwyczaj  często i być może niedługo się spełni: Mowa o przepowiedni, którą swojego czasu wygłosiła znana niewidoma  wizjonerka Baba Wanga na temat 45 prezydenta Ameryki, a raczej jego braku, kiedy […]