Odnaleziono Zaginioną Księgę Nostradamusa! Jej przepowiednie szokują. Zobaczcie przerażające nagranie….

W 1994 roku dziennikarka Enza Massa odnalazła w  Bibliotece Narodowej w Rzymie zagadkowy rękopis podpisany jako Michel de Nostredame i zatytułowany Nostradamus Vatinicia Code! Księga zawiera 80 obrazów, które mają być zapisem dotyczącym już znanych czterowierszy jasnowidza jak i zupełnie nowych wizji, które mają przybliżyć nam nadchodząca przyszłość, w tym nadciągającą Apokalipsę. Do tej pory nie wiadomo kto stworzył te szokujące obrazy, jednak spekuluje się iż jest to dzieło syna Nostradamusa, który posiadał zdolności artystyczne, a ojciec przekazał mu co ma namalować. Wśród rysunków znalazły się:

Ogromna wieża otoczona płomieniami. Według sympatyków wizji Nostradamusa ma to być oczywiste nawiązanie do zamachu z 11 września 2001 roku, w czasie którego samoloty uderzyły w bliźniacze wieże . Świadczyć ma o tym fakt, iż płomienie rozprzestrzeniają we wszystkich kierunkach a nie do góry jak  to dzieje się w przypadku zwykłego pożary. Bardzo możliwe, iż autor chciał przez to przekazać że ogień ma związek z eksplozją. Co ciekawe inny obrazek z księgi  także ukazuje wieżę jako jedną z kart Tarota.

Kolejne obrazki mają się odnosić do religii i ukazywać duchownych. Jeden z wizerunków przedstawia Papieża o ponurej minie, trzymającego flagę ze skrzyżowanymi kluczami. Za duchownym przedstawiony jest  gołąb jako symbol czystości i niewinności, który zostaje zaatakowany przez smoka: Czy może być to odwołanie do bardzo trudnego okresu dla chrześcijaństwa, w czasie którego dla coraz  większej ilości osób Kościół przestanie  kojarzyć się z dobrem i miłością, a raczej nienawiścią i grzechem.

W księdze mamy także odwołania do konkretnych Papieży. Pierwsza  akwarela ma odnosić się do Jana Pawła I i przedstawia  Papieża którego koronuje Anioł – natomiast obok niego oprócz ludzi widzimy także baranka z ludzką twarzą, co ma być odwołaniem do delikatnej i spokojnej natury Jana Pawła I i jednego z czterowierszy Nostradamusa, w którym wizjoner napisał: Wskazany Papież będzie także tym wykpionym. Pełnym lęku i rozpaczy i jedynie na śmierć gotowym, gdy ta w nocy nadejdzie. Słowo wykpiony ma odnosić się do teorii spiskowej iż Jan Paweł I wcale nie umarł na zawał serca, ale w rzeczywistości został otruty i to przez ludzi którzy mieli go wspierać i mu pomagać. Kolejny obraz ma przedstawiać  Jana Pawła II…

RESZTA PRZEPOWIEDNI RAZEM Z TAJEMNICZYMI OBRAZAMI Z KSIĘGI W  NAGRANIU PONIŻEJ:


Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.