Polka wróciła z Nieba – Nie uwierzysz kogo tam spotkała (NAGRANIE)

Na Ziemi jest naprawdę sporo osób, które twierdzą że przez chwile znaleźli się w niebie. Co ciekawe ich opisy często naprawdę są do siebie bardzo zbliżone. Mówią o tunelu wypełnionym światłem. Mówią o członach rodziny których widzieli i mówią o niebańskim spokoju i radości, której nigdy nie odczuli na Ziemi.

Często mówią, że wcale nie chcieli wracać do fizycznego świata, a wręcz przeciwnie chcieli pozostać w tym drugim, lepszym świecie, ale jakiś tajemniczy głos wyznał im, że zwyczajnie to nie jest jeszcze ten czas i na razie muszą wrócić do swojej ziemskiej egzystencji. Ta kobieta doświadczyła bardzo podobnych zjawisk. W wieku 50 lat jej życie zupełnie się zmieniło.

To co widziała po drugiej stronie na zawsze ją zmieniło. Doświadczyła trudnych, ale i pięknych rzeczy. Widziała niezwykle istoty, ale przede wszystkim ważne było dla niej spotkanie z Polakiem. W niebie kobieta rozmawiała z człowiekiem z Polski, który powiedział jej coś niezwykłego, co z pewnością bardzo zadziwia. Wszystko na temat Nieba którego doświadczyła ta kobieta i tego jak spotkała papieża w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On