Ewa Farna ostrzega przed Illuminati? Czy istnienie sekty władającej światem staje się faktem?

Temat Illuminati od dłuższego czasu stał się prawdziwym fenomenem. Coraz więcej osób zaczyna interesować się tą teorią spiskową – oczywiście najczęściej służy to bardziej ośmieszeniu całego tematu, jednak faktem jest, że przybywa coraz więcej zwolenników myśli, iż na Ziemi istnieje organizacja, która zmierza do przejęcia naszej planety i wprowadzenia tu czegoś, co ma nazywać się Nowym porządkiem Świata.

Ten Nowy porządek świata to ideologia, która ma na celu stworzenie jednego państwa i pozbycia się wszelkich różnic między ludźmi – Wszystko to odbędzie się  kosztem tak chorych pomysłów jak zmniejszenie populacji ludzi, gdyż mniejszą grupę łatwiej kontrolować, a także wszczepieniem ludziom chipów przez które w każdej chwili Illuminati będą wiedzieli gdzie ktoś się znajduje. Co więcej Illuminati ma być czymś w rodzaju chorej sekty, która posługuje się okultystycznymi symbolami i umieszcza je w teledyskach i filmach by pokazać swoją władzę. Stąd właśnie w masie produkcji muzycznych czy filmowych mają znajdować się szachownice, znak jednego oka, czy rogi.

Czy wszystko to jest prawdą? Kto wie – jednak warto stwierdzić, że temat staje się coraz popularniejszy, a przy tym niestety przeraża coraz większą ilość ludzi. Co ciekawe całą tematykę teorii spiskowych nie interesują się wyłącznie zwykli ludzie, ale nawet gwiazdy m.in. Jim Carrey, który ostatnio na portalu społecznościowym ostrzegał przez  szczepionkami. Polskie gwiazdy również wiedzą co nieco o tym temacie np. Ewa Farna która na swojej płycie pt. Winna z 2013 roku umieściła utwór Ktoś z nami kręci.

Dziewczyna w jednym z wywiadów wyznała, że jest to piosenka o tematyce nieco politycznej, bowiem mówiącej o fakcie, że gazety ukrywają przed nami prawdę co tak naprawdę dzieje się na świecie. Co więcej utwór ma mówić o dziwnym wrażeniu, jakoby naszym światem zarządzała garstka potężnych osób, które nas kontrolują, a także  śledzą. Do tego wszystkiego nie wiemy co tak naprawdę Oni robią…

Gdy wsłuchamy się w tekst piosenki bez problemu odnajdziemy wiele nawiązań do teorii spiskowych. Artystka śpiewa o biernej postawie ludzi, którzy wyłączają się jakby mieli gdzieś co tak naprawdę dzieje się na Ziemi. Znajdują się tu także symbole kolorowej mgły, która jest rozsiewana na ludzi, by siać zamęt, a także o kimś  potężnym, kto każdego dnia nas obserwuje.

administrator

3 thoughts on “Ewa Farna ostrzega przed Illuminati? Czy istnienie sekty władającej światem staje się faktem?

  1. Szatan działa i ma coraz mniej czasu.Chce jak najszybciej zawładnąć jak największą ilością ludzi.Ale mu się to nie uda.Bo na przeciw złu wychodzi DOBRO i sprawi,że zostanie pokonany.Więc nie dajmy sobą manipulować.Bądźmy dla siebie życzliwi,pomagajmy słabszym od siebie i chorym.Dobro zawsze powraca a zło pochłania duszę , rodzi złe myśli i mrozi nasze serca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Satanistyczny przekaz Illuminati w piosenkach Britney Spears! Chcieli ją zniszczyć...

nie Sty 15 , 2017
Jak pewnie już wszyscy wiecie Illuminati według teorii spiskowych ma być organizacją, która robi wszystko by przejąć władze na świecie – często nie patrząc na fakt, że przy okazji pozbawiają ludzi życia, czy zabierają wolność. W swoich  planach mają się oni często posługiwać  celebrytami, którzy jak wiemy ze względu na […]