Posąg Jezusa na krzyżu ożył podczas Nabożeństwa! Znak dla świata? Zobaczcie szokujące nagranie…

Rzekome cuda żywych obrazów lub rzeźb religijnych obserwujemy w ostatnim czasie bardzo często. Jeszcze nie dawno głośno było o sprawie Jezusa na krzyżu, który otwierał i zamykał oczy, potem było wydarzenie z posągiem Chrystusa, który poruszał głową, a teraz w Meksyku doszło do kolejnego niezwykłego zdarzenia.

Podczas nabożeństwa,kiedy wierni zajęci byli modlitwą nagle figura Jezusa na krzyżu poruszyła głową zupełnie jakby nagle ktoś tchnął w nią życie.Czy jest to prawdziwy cud ożywienia, a może jakieś oszustwo tego niestety nie wiadomo. Faktem jest, jednak że tak spora ilość nagłych ożywień dzieł religijnych zaczęła niepokoić wiele osób i interesować, czy aby na pewno nie są one jakimś znakiem dla ludzi. Być może wyższe istoty próbują nam zwrócić uwagę na jakieś ważne wydarzenia, które powoli nadchodzą.

Oczywiście duża ilość osób zwraca uwagę na zamieszanie z 13 maja 2017 na temat którego powstało bardzo wiele hipotez i przepowiedni niezwykłych wydarzeń, które mają nadejść tego dnia. A, Wy co sądzicie o tym wszystkim? Czy te przypadki ożywień są według Was cudami, a może jakimś oszustwem lub czymś jeszcze innym?

Jakie macie zdanie na temat tak nagłych ożywień?

 

 

administrator

Next Post

Dźwięki Apokalipsy opisuje nie tylko Biblia, ale też mitologia! Te przekazy szokują... Zobaczcie nagranie

nie Maj 7 , 2017
Na temat dziwnych dźwięków powstało już setki teorii – czy to stworzonych przez naukowców, czy teoretyków spisków. Jeśli chodzi o tą drugą grupę to najczęściej określa ona te dźwięki jako spełnienie biblijnej przepowiedni o 7 Aniołach którzy za pomocą trąb jerychońskich mieli zapowiadać Apokalipsę.Muzyka którą stworzył pierwszy Anioł przywołała grad […]