Sprawdź, czy kontaktuje się z Tobą Anioł? Znaki od Aniołów. Zobaczcie nagranie!

Często szczególnie w trudnych chwilach naszego życia czujemy się samotni, przerażeni i pozostawieni sami sobie. Tymczasem wiele z religii świata naucza że nigdy nie jesteśmy sami, bo zawsze jest przy nas opiekun, który w chrześcijaństwie określany jest mianem Anioła Stróża!  Poniżej nagranie, w którym poznacie kilka  z takich anielskich znaków:

Anioł ten często próbuje nam wskazać drogą, pomóc w naszym problemie, jednak przez fakt iż nie jest on istotą fizyczną a przeciętny człowiek nie jest szczególnie rozwinięty duchowo musi to robić poprzez subtelne znaki, które powinny być dla nas wskazówką. Niestety My takie znaki najczęściej ignorujemy.

Pióro – bardzo możliwe, że to stąd właśnie wzięło się przekonanie iż Anioły posiadają skrzydła, jednak faktem jest ze pióro nie symbolizuje fizycznych skrzydeł, jednak jest odniesieniem do niebiańskiej siły Anioła. Wiele osób twierdzi, że pod wizerunkiem danego Anioła odnajdowało pióro albo też w swoim mieszkaniu, w którym nie było możliwości by dostał się jakiś ptak. Takie pióro ma być znakiem od istot anielskich i okazaniem nam pewnego wsparcia, a także przekazaniu nam, że nawet w najtrudniejszych momentach nie jesteśmy sami.

Zbiegi okoliczności – choć nasz Anioł do kontaktu najczęściej nie używa nadzwyczajnych, paranormalnych technik to dobrze wie jak funkcjonuje nasz świat i wie że wystarczy pokierować niektórymi bardzo drobnymi zdarzeniami, by nas wspomóc. Do takich zdarzeń może należeć spotkanie dawno niewidzianego przyjaciela, odnalezienie pamiętnika z naszego dzieciństwa w chwili w której czujemy się przytłoczeni dorosłością, czy otrzymanie psa, którego zawsze pragnięliśmy i który wniesie w nasze życie trochę światła. Takie przypadki mogą być naprawdę różne, a wiele z nich może pochodzić od Aniołów.

Natura – Anioły działają przez różne czynniki i często wykorzystują przyrodę, która została nam ofiarowana byśmy mogli o nią dbać i cieszyć się jej pięknem. Anioł poprzez naturę może działać przez różne przypadki, które zwrócą lub czasami niestety nie naszą uwagę. Możemy nagle ujrzeć na niebie chmurę, która bardzo kojarzy nam się z tym o czym właśnie myślimy, możemy zobaczyć spadające płatki kwiatów, które nas oczarują, czy przypadkiem trafić do pięknego miejsce pełnego roślin.

Zmiany temperatury – Obecność Aniołów jako istot duchowych często wpływa także na nasze ciało. Gdy nasz Anioł będzie blisko nas możemy odczuć ogromne ciepło lub wręcz przeciwnie zimno. Często mówi się także, że obecność Aniołów poprawia nasz humor i dodaje nadziei.

 

Author: administrator

Share This Post On