Odnaleziono Biblię OBCYCH? Biblia kosmitów ujawnia szokującą prawdę o ludziach i Bogu! W jakiego Boga wierzą kosmici?

Agencja badająca tematykę UFO i kosmitów zwana jako HOUSTON, TX zaskoczyła jakiś czas temu swoich odbiorców twierdząc iż odnalazła prawdziwą Biblię Obcych. Księga miała zostać znaleziona pośród szczątków UFO odkrytych na dole Wielkiego Kanionu wiosną 1994 roku! Biblia kosmitów została napisana skomplikowanymi symbolami, które jednak badaczom udało się złamać wykorzystując wzory matematyczne. W jakiego Boga wierzą kosmici? Aby poznać wszelkie szczegóły obejrzyj nagranie poniżej:


Co ciekawe księga opisuje iż obcy faktycznie wierzą w Boga, którego nazywają imieniem Letuk, który jest  siłą, która stworzyła wszechświat. W Biblii tej znajdziemy też bardzo dużo słów, dotyczących moralności i rzeczy, których nie wolno robić jak kradzieże, czy odbieranie życie. Najciekawszy jest jednak fakt najcięższego grzechu jaki podaje księga, a mianowicie obżarstwa. Jest to jednak bardzo skomplikowane przykazanie, bowiem można je złamać, ale tylko jeśli z jakiegoś powodu bardzo musimy i po prostu nie ma innego wyjścia niż śmierć. Fragment ten spotkał się  z wieloma kontrowersjami i przemyśleniami, czy przypadkiem obcy nie są  bretarianami, czyli osobami które nic nie jedzą i czasem także nie piją żywiąc się tylko światłem lub boską energią.

Warto wspomnieć, że na Ziemi również pojawia się coraz więcej ludzi którzy wyznają, że nie jedzą nic nawet od wielu lat i czują się bardzo dobrze. Czy więc faktycznie zawartość księgi udowadnia, że  bretarianie mają rację i faktycznie nie potrzebujemy jedzenia do życia, chyba że faktycznie zostaniemy np. odcięci od Słońca z którego czasem bratarinie czerpią energię.Warto wspomnieć  też o przypadku Teresa Neumann, czyli niemieckiej stygmatyczki, która nic nie jadła, oprócz jednej Komunii dziennie. Naukowcy nie zauważyli u niej żadnych objawów typowych dla braku  pożywienia czy wody jak odwodnienie, czy  zmniejszenie wagi ciała oprócz zakwaszenia moczu które  jednak z czasem również zniknęło.

W Biblii obcych można odnaleźć też kilka fragmentów dotyczących życia po śmierci który jednak nie szczególnie różnią się od tych podawanych w wielu religiach. Jest tu ukazany zarówno świat zła i męczarni jak i piękna i szczęścia do którego trafiają Ci którzy naprawdę na to zasłużyli. Według astronoma z Kaliforni dr Leaumont księga ta zawiera  wzór wszechświata który ukazuje dowód na obecność Boga i pokazałaby całemu światu, że Bóg faktycznie istnieje i co więcej znajduje się bliżej nas niż moglibyśmy przypuszczać.

Agencja ufologiczna chciała  sprawić by sprawą zainteresował się rząd USA i mieli robić w tym kierunku odpowiednie kroki, ale jak na razie brak większych informacji na ten temat- Czyżby sprawa z Biblią kosmitów była po prostu jakąś plotką, a może ktoś tuszuje tak istotne informacje. Co o tym sądzicie?

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.