Dziewczynka z Polski ujawnia Czwartą Tajemnicę Fatimską? To nagranie szokuje!

Tajemnice Fatimskie dalej wzbudzają olbrzymie kontrowersje! Miały one zostać przekazane w okresie od 13 maja do 13 października 1917 roku przez Matkę Jezusa Maryję trójce dzieci. Pierwsza tajemnica ukazywała morze ognia oraz demony i dusze, które w nim pływały. Druga tajemnica dotyczyła znaku II wojny światowej i Rosji.Trzecie tajemnica natomiast opisywała Ojca Świętego i wiele innych osób duchownych którzy kierowali się na bardzo stromą  górę, gdzie znajdował się krzyż! Na szczycie góry wszyscy jednak zostali zabici przez grupę żołnierzy.Od dawna jednak nie brakuje teorii spiskowych iż istnieje jeszcze coś więcej poza tymi opisami – coś co czasami określa się jako Czwartą Tajemnicę Fatimską. Jakiś czas temu napisała do nas kobieta, która jest siostrą niezwykłej dziewczynki – dziewczynki która twierdzi, że ma kontakt z niezwykłą panią w białej szacie.

Długo wstrzymywaliśmy się z publikacją tego listu, bo nie ma co ukrywać jest on bardzo kontrowersyjny, ale w końcu po wielu rozmowach z jej siostrą postanowiliśmy go opublikować, jednak to Wy sami zdecydujcie czy wierzycie w jego treść.

 

Nie wiem, czy powinnam to pisać, bo pewnie to i tak nic nie da, ale czuje silną potrzebę podzielenia się tym z innymi.

Mam siostrę- nie napiszę jak ma na imię, ale na drugie ma Monika i ma 10 lat, ale jak na swój wiek jest niezwykle dojrzała. Nigdy nie kłóci się z rówieśnikami i zawsze zachowuje stoicki spokój. Nasi rodzice zginęli gdy byłam już pełnoletnia i na  tyle ustabilizowana finansowo, że mogłam wziąć siostrę do siebie. I tak też zrobiłam – jak pisałam Monika zawsze była niezwykle spokojna, ale po wypadku stała się bar… Reszta w filmie powyżej!

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.