Szokująca przepowiednia POLSKIEJ mistyczki wypełnia się? W Polsce nastanie… Zobacz szokujące nagranie!

Przepowiednie fascynują ludzi na całym świecie. Niektórzy z nas często przeszukuje święte księgi wielu religii w poszukiwaniu proroctw, które już się wypełniły i tych, które dopiero mają się spełnić. Czy jedna z nic wypełniła się na naszych oczach?

W XIX w żyła pewna mistyczka, która nie tylko twierdziła, że wiele razy widziała Jezusa, ale także pozostawiła po sobie przepowiednie, które zdaniem wielu osób spełniają się na naszych oczach. Są one szczególnie ciekawe jeśli chodzi o przyszłość jaka czeka nasz kraj zdaniem wizjonerki. W odcinku mowa też o niezwykłym nagraniu UFO, dziecku które przyszło na świat kilka lat po śmierci rodziców, czy o mężczyźnie który zatrzymał ruch w mieście i krzyczał, że ludzie gady czyli Reptilianie potajemnie rządzą Ziemią.

Co o tym sądzicie? Czy Waszym zdaniem przepowiednia mistyczki wypełnia się? Zobacz nagranie by dowiedzieć się więcej o przepowiedni!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Tajemnicza Przepowiednia Ojca Pio! "Widziałem niezwykłe istoty, które..." (NAGRANIE)

nie Wrz 23 , 2018
Ojciec Pio już w wieku 5 lat podjął decyzję o poświęceniu życiu Bogu. Chłopiec już w nastoletnich latach twierdził, że doświadcza niezwykłych wizji i już wiedziano, że będzie wyjątkowym człowiekiem. Niestety razem z darem otrzymał też piętno chorób. Gdy miał 6 lat cierpiał na zapalenie żołądka , cztery lata później […]