Duda i tajemnicza przepowiednia, która szokuje! (NAGRANIE)

Już dziś Polska obchodzi szczególne święto – setną rocznicę odzyskania Niepodległości! Po 123 latach Polska odzyskała Niepodległość. I w związku z tym wydarzeniem postanowiliśmy stworzyć dla Was film w którym przedstawimy Wam te najbardziej tajemnicze przepowiednie dotyczące naszego kraju.

Nie zapomnijcie oczywiście o zostawieniu subskrypcji, dzwoneczka i łapki w górę, a My przechodzimy do tematu.

Ci którzy zdążyli obejrzeć nasz film o Bożym Narodzeniu mogli posłuchać przepowiedni Polskiego jasnowidza, który na razie chce pozostać anonimowy.

Mężczyzna wyznał iż w swojej wizji widział Polską flagę, która powiewała na wietrze i nagle została zerwana.

Jasnowidz jest pewny, że jest to zły znak dla naszego kraju, ale nie wie dokładnie co za tym stoi.

Natomiast mężczyzna dopowiedział nam trochę innych swoich wizji, których nie była w tamtym filmie. Według polskiego wizjonera Parta Prawo i Sprawiedliwość ma zacząć tracić wyborców. Coraz więcej ludzi będzie miało dość  rządzącej partii i zapragnie zmiany. To jednak nie wszystko – Do Polski ma powrócić pewien mężczyzna o sporej władzy i prestiżu, który będzie chciał coś tu zmienić. I co ciekawe wielu Polaków zanim pójdzie. Doprowadzi to do   sporych konfliktów i walk między Polakami. Mężczyzna jest też przekonany, że wyobrażenia wielu Polaków o tym, że w Polsce jest mało muzułmanów… RESZTA W NAGRANIU POWYŻEJ!

administrator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Next Post

Opętana zakonnica istniała naprawdę? Magdalena od Krzyża (nagranie)

wt Lis 13 , 2018
  Siostra Magdalena nazywana  potem Magdaleną od Krzyża urodziła się w Hiszpanii i jej życie było niezwykłe od najmłodszych lat dzieciństwa.  Gdy miała 5 lat objawił jej się mężczyzna w białej szacie i dzięki temu stała się znana jako ta, która widziała Jezusa. Jakiś czas potem miała ona doświadczać teleportacji, […]