Pomnik Maryi ożył? Nagranie szokuje!

Cudą są nadprzyrodzonymi czynami, które powodują istoty wyższe np. Jezus, Anioł, bogowie. Cuda są czynione by np. kogoś nawrócić, ale też dać mu potrzebną wiedzą jak było np. w przypadku Tajemnic Fatimskich w Fatimie gdzie Maryja miała ujawnić wizję dotyczące piekła, ale też tajemniczego incydentu na Ojca Świętego.

Cudą mogą być naprawdę różne np. fizyczna przemiana napoju, objawienia, ale też ożywienia. Na całym świecie co jakiś czas obserwuje się zadziwiające posągi, które otwierają oczy, ruszają ręką lub z ich oczu ciekną łzy. W dzisiejszym filmiku przedstawiam kilka takich nagrań – konkretnie chodzi tu o posągi Maryi, które nagle ożyły. Maryja jest matką Jezusa której objawił się Anioł Gabriel, który ogłosił jej iż niedługo urodzi ona Syna Bożego.

Niektórzy nie wierzą w te ożywienia albo nawet w ogóle nie uznają cudów, natomiast jest mnóstwo relacji ludzi, którzy wyznają, że byli w miejscach gdzie wydarzyły się różne cuda i również doświadczają cudów w swoim życiu np. odzyskują zdrowie, które utracili lub też po prostu w ich życiu zaczęło się lepiej dziać.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment