Archiwa Watykanu mówią o Papieżu, który rozmawiał z Kosmitą (Nagranie)

Watykan to państwo, które bardzo silnie związane jest z religią katolicką. To wręcz stolica tego wyznania i miejsce gdzie zasiada głowa Kościoła katolickiego. A jednak coraz częściej przedstawiciele tego państwa mówią o temacie pozaziemskich cywilizacji. Czy jest w tym coś więcej?

Dzięki Watykanowi przyjrzał się pierwszym zapiskom biblijnym i doszedł do wniosku, że coś tu zdecydowanie nie pasuje. Nie znalazł tam zbyt wiele na temat Boga i świata zjawisk paranormalnych. Więcej tam było o istotach z gwiazd, tajemniczej technologii i nauce. Wtedy właśnie doszedł do wniosku, że Biblia opisuje nie tyle Boga, a obcych. Czy to kosmici stworzyli ludzi?

Czytając Biblię doszedł do ogromu niezwykłych wniosków. O nich wszystkich mowa w filmie poniżej. Naprawdę bardzo polecamy bo dorobek tego pana jest ogromny. Piszę prawdę nie tylko o Biblii, ale i Aniołach, gigantach i tym jak naprawdę powstał człowiek. Czy w Watykanie pojawiła się pozaziemska cywilizacja? Czy to ona zapowiedziała liczne zmiany? Wszystko w NAGRANIU poniżej: 

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment