Odkryto grób z ciałem Człowieka Gada! (Nagranie)

Czy kosmici odwiedzili kiedyś Ziemię? Dla wielu osób to pytanie jest utożsamiane wyłącznie z drwiną i śmiechem, jednak czy jest to słuszne? Otóż historia naszej planety pełna jest niezwykłych tajemnic jak np. dlaczego takie cywilizacje jak choćby Mistekowie tak często posługiwali się podwójnymi symbolami węży lub sznurów splecionych ze sobą gdy opisywali mity dotyczące powstania człowieka?

Czyżby faktycznie wiedzieli już wtedy o istnieniu DNA? A jeśli tak to co lub kto im tą wiedzę objawił? Podobnie jest z wręcz niezwykłą znajomością astronomii przez Egipcjan, którzy potrafili zbudować swoje piramidy, zgodnie z gwiazdozbiorem Oriona. Skąd posiedli tak rozległą wiedzę? Czyżby ktoś im pomógł? Pewien mężczyzna jest w pełni przekonany, że kosmici odwiedzają lub przynajmniej odwiedzali naszą planetę i co więcej jest wstanie to udowodnić! Tym bardziej warto wspomnieć o tych istotach zwanych Ludźmi Gadami. Czy oni są wśród nas?

Jakiś czas temu w tym miejscu stało się coś bardzo dziwnego. Mieszkańcy zauważyli tajemniczy obiekt, ale to nie wszystko, bo największe zdziwienie zwróciła ta istota. Zresztą wszystko o tym znajdziecie w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment