Pierwsze zdjęcie Ziemi z Kosmosu wywołało panikę – Kontrowersje utrzymują się do dziś (Nagranie)

Wiele osób uważa, że teorie rozpoczęły się z chwilą gdy komputer i Internet stały się czymś tak powszechnym jak pójście na zakupy, czy wyjście do kina! Okazuje się, jednak zupełnie inaczej, a już w 1946 r prawdziwe emocje i masa spekulacji ogarnęła Ziemian w związku  z pewnym zdjęciem na którym widać naszą ojczystą planetę.

To właśnie tego roku opublikowano pierwszą fotografię naszej Planety, które zostało wykonane dzięki naukowcom z Nowego Meksyku, którzy przyczepili kamerę do  rakiety. I choć sama rakieta niezbyt długo przebywała w kosmosie i rozbiła się to, dzięki specjalnie zabezpieczonej kasecie udało się uratować cały materiał i zyskać coś co wywołało wiele emocji na Ziemi.

Zdjęcie zostało potem rozpowszechnione przez rozmaite platformy medialne i wywołało masę spekulacji. Wiele osób zaczęło się wtedy zastanawiać czy na pewno wiemy wszystko na temat Ziemi. Oczywiste jest to, że NASA i nie tylko od lat bada Księżyc i Kosmos i już wiele razy ogrom osób twierdził, że pewne materiały astronauci i naukowcy po prostu kryją. Warto wspomnieć, że nawet Watykan ma swoje własne obserwatorium kosmiczne, którego główny zaawansowany mikroskop nazywany ma być Lucyferem. Kiedy więc zbierzemy to wszystko w jedno otrzymujemy materiały pewne niepewności i wywołujące emocje. A co z pierwszym zdjęciem Ziemi – O tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment