Egzorcysta z Polski wyznaje: Otrzymałem SMS z Piekła! Demon napisał… (NAGRANIE)

Demony kojarzą nam się ze starymi, mrocznymi siłami, które atakują opętując ofiarę i przejmując kontrolę nad jej ciałem. Tymczasem według księdza demony podobnie jak ludzie poszły z postępem czasu i  w atakowaniu ludzi zaczęły korzystać nie tylko z przestarzałych tabliczek Quija, ale także nowoczesnych sprzętów. 

Demony korzystają już z komórek, czy komputerów. Potrafią wpływać na ich działanie i przekazywać wiadomości na monitorze. To co jednak działo się w tym przypadku szokuje jeszcze bardziej. Demon miał korzystać z komórki by wysyłać smsy.

Czy faktycznie demony korzystają z urządzeń elektrycznych? Czy ze względu na postęp czasu one też zaczęły ich używać by niszczyć ludzi i sprawiać, by ludzie poszli w stronę zła… Wszystko w NAGRANIU poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

7 komentarzy

  1. Naiwieksza bzdura rze demon śię uiawnia i kreuie swoiom wole przes nastolatke niech egzorcysta nad sobom śię mocno zastanowi bo mi śię wydaie rze to iego zło opetało i kłamie niewiem jakich korzyśći oczekóie

  2. Ja się z tym spotkałam teraz w Niemczech, pracując u rodziny niemieckiej. Demon wysłał też sms do córki tej Pani, którą się opiekowałam,gdzie znajduje się jej telefon, gdy go szukała.
    Zostałam pewnej nocy 0 3.30 przestraszona – nagle usłyszałam po kolei puknięcia 4 drzwi i już to coś było u mnie w pokoju i zrobiło mi pod łóżkiem na całej długości- dźwięk jakby ktoś metalem tarł na tarce. Szok. Udawałam , że nic się nie dzieje i tylko czekałam co będzie dalej, ale nic na szczęście.
    Pewnego dnia też w kuchni ta córka, zauważyła, że na tablicy na której było wypisane, że ten dom jest mamy i taty widnieje tylko napis taty a mamy został wymazany. W nocy też słyszałam chrząkanie w salonie.Szok. Jak ktoś takich tego typu rzeczy nie przeżył, to nie wierzy , że to istnieje a jednak wróg jest niewidzialny i nie śpi…

Submit a Comment