Podróżnik w Czasie był w Polsce Przyszłości – To ZDJĘCIE to DOWÓD? (Nagranie)

Rzekomych podróżników w czasie ostatnio jakoś zaczyna przybywać! Zazwyczaj jednak ludzie z innych czasów nie podają żadnych szczególnych dowodów, by potwierdzić swoją tezę, inaczej jest natomiast  z tym mężczyzną, który przedstawił światu zdjęcie z bardzo dalekiej przyszłości  – przynajmniej tak twierdzi! Będzie to czas kiedy Unia Europejska się zmieni, a pieniądze czy zakupy przestaną mieć znaczenie. 

Mężczyzna wyznał iż  nie może pokazać swojej twarzy, gdyż obawia się o to co mogą mu zrobić Ci którzy nie lubią przekazywania prawdy. Twierdzi iż został wysłany w przyszłość w celu spełnienia pewnej misji. Co więcej wyznał iż czasy które widział to świat technologii, które panują nad ludźmi i to one są dla ludzi rządem. Mężczyzna przedstawił także światu fotografie, która ma ukazywać jak wyglądają czasy w które on się przeniósł.

Polska ma się bardzo zmienić – zresztą podobnie jak inne państwa. I choć idą święta i teraz zajmujemy się kupowaniem prezentów i nadzieję to musimy pamiętać, że przyszłość nie musi być bogata i piękna – Tak właśnie jest w przypadku tego człowieka, który testował elektroniczne gadżety i w ten sposób miał odnaleźć wehikuł czasu. Tajemnicze zdjęcie i relacja w nagraniu poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment