Duch nagrany na P0GRZEBIE Królowej Elżbiety?

W historii było wielu papieży i nie tylko. Podobnie jak wielu innych władców, królów, prezydentów czy premierów. Królowa Elżbieta jednak jest z pewnością wyjątkowa gdyż w tych czasach pojęcia takie jak monarchia i królowie mogą się wydawać zbyt abstrakcyjne, a jednak zupełnie tak nie jest. Teraz gdy odeszła królowa Elżbieta jej miejsce zajmie król Karol, ale czy królowa Elżbieta w pełni odeszła, a może dalej jest wśród nas.

Niektórzy określani byli jak wspaniałe osoby pełne empatii i dobroci. Część jednak kojarzona była ze złem i niesprawiedliwością pomimo, że jako kapłani powinni dążyć ku prawdzie, Bogu i sprawiedliwości na świecie.. Ten papież przyszłości to osoba zupełnie inna. Mówiono o nim w niektórych wizjach ujawniając, że pojawi się kapłan o sercu niezwykle czystym i dobrych zamiarach, który zmieni oblicze Kościoła na dobre. Pytanie, czy ta przepowiednia się wypełniła?

Wszystko odnosi się do tajemniczego nagrania wykonanego w czasie ostatniego pożegnania królowej Elżbiety. Wtedy na miejscu pojawili się prezydenci i premierzy z wielu krajów, w tym także prezydent Polski Andrzej Duda. Czy to wtedy doszło do pojawienia się nadprzyrodzonej postaci? W czasie transmisji w jednym z programów telewizyjnych na żywo pojawia się coś tajemniczego.

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment