Kosmici są w Bałtyku – Ujawnia P0RWANA kobieta “Nagle w głębinach zauważyłam coś STRASZNEG0 – To nie są ludzie”

Morze Bałtyckie skrywa przed nami wiele sekretów, których pewnie nie poznamy jeszcze długo. Jednym z nich jest bez wątpienia tajemnicza struktura, która spoczywa na dnie Bałtyku i która od dawna nazywana jest statkiem kosmitów. Jaka jest prawda? Tego pewnie nie dowiemy się zbyt szybo, ale warto wspomnieć, że naukowcy od dawna twierdzą, że jeśli obcy przebywaliby na Ziemi to najpewniej ukrywaliby się w Morzach i Oceanach, ponieważ są bardzo nikło zbadane.

Bałtyk oczywiście kojarzy nami się z latem, wakacjami i miłym czasem, ale rok temu w okresie wakacyjnym sfilmowano tam coś co naprawdę potrafi zadziwić. Nagrano tam dziwne stworzenie ukryte w wodach Bałtyku. Niestety osoba filmująca nie podeszła bliżej – być może ze strachu przed tym stworzeniem, ale czym ono właściwie jest?

Niektórzy uważają, że ta istota może być przedstawicielem obcych cywilizacji. Inni sądzą, że jest to syrena. Warto wspomnieć, że na temat syren w Bałtyku podania i legendy są znane od dawna. Jest nawet tajemnicza choć mroczna relacja kobiety, która od lat była zabierana przez pozaziemskie istoty. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On