W Bułgarii odkryto wejście do wnętrza Ziemi – „Tam żyje coś niezwykłego. To tajemnica Starożytnej Cywilizacji”

Czy pozaziemskie istoty rzeczywiście istnieją? Czy zabierają ludzi i zwierzęta na swoje statki? Jest wiele osób, które tak twierdzą. Obcy mieli ich zabrać w celu wykonaniu skomplikowanych i często naprawdę niepokojących analiz ich ciała i umysłu. Czy coś podobnego wydarzyło się w Bułgarii. Widziano tam coś zastanawiającego?

W filmach sci-fi ten promień ten często zabiera daną osobę na statek, ale w realnym świecie jedna z osób, która zauważyła UFO stwierdziła, że gdy dotknęła tego promienia on spowodował u niej chwilową utratę przytomności, a potem miał poważne problemy ze swoim zdrowiem, które zniknęły dopiero gdy ponownie spotkała pozaziemską istotę, która w jakiś nieznany sposób przywróciła tej osobie zdrowie.

W tym mieście zauważono coś naprawdę niezwykłego. Czy to może być zabranie człowieka przez pozaziemską cywilizację? Czy odnaleziono wejście do wnętrza naszej planety? To wydarzenie sprawiło, że w tym mieście pojawił się ogrom osób, które próbowały badać niezwykłe fenomen. Z czasem doprowadziło to do naprawdę mrocznych wydarzeń. Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On