Naukowiec ujawnia: Na Ziemi jest Nowy Gatunek Człowieka! Jak ich rozpoznać? (NAGRANIE)

Na Ziemi coraz więcej osób dostrzega znaczące różnice między tym co było kiedyś, a tym co jest teraz. Oczywiście może to być kwestia zwyczajnych zmian, pewnego rozwoju i aktualnej zmiany w podejściu do ludzi, obyczajów, religii, zwierząt. Wszystko w końcu z czasem ulega zmianie, a może jednak jest w tym coś więcej…

Ta kobieta od lat prowadzi pracę nad doświadczeniem ludzi jeśli chodzi o zmiany, które zachodzą aktualne na Ziemi. Ten naukowiec twierdzi, ze już od wielu lat obserwujemy ogromne zmiany, a wszystko to wynika z tego że na naszej planecie pojawili się zupełnie nowi ludzie. Ludzie, którzy powoli wszystko zmieniają. To zupełnie nowy gatunek człowieka.

Według słów naukowca tych osób jest coraz więcej, ale oczywiście dalej pojawiają się i tzw zwykli ludzie. I teraz pozostaje pytanie jak rozpoznać, czy jesteśmy nowy gatunkiem człowieka i kim właściwie są ci nowi ludzi? Otóż naukowiec od lat pracuje z ludźmi i to co odkryła naprawdę zadziwia. Czy na Ziemi jest Nowy Gatunek Człowieka? Wszystko o tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On