Na ujęciu z Imprezy Satanistów jest Prezydent USA (Nagranie)

Satanizm to religia, która dla wielu osób wydaje się niewyobrażalna i wręcz niemożliwe że ktokolwiek ją wyznaje. Jednak są na świecie osoby wyznające satanizm i co więcej twierdzą, że Szatan wcale nie jest złą istotą, które chce zła dla człowieka ale wręcz przeciwnie chce dobra i przede wszystkim chce dla ludzki mądrości i wyzwolenia. Są też sataniści, którzy traktują Szatana jako symbol, a nie istotę.

Jednak nie o taki satanizm tu chodzi. Według różnych teorii od lat na świecie cała tajemnicza organizacja satanistyczna, która powoli przejmuje nasz świat i umieszcza w teledyskach i filmach tajemnicze symbol jak trójkąt z okiem, szachownica, znak rogów który co ciekawe w języku migowym oznacza Kocham Cię…

Na usługach tej grupy ma być wiele gwiazd, piosenkarek, aktorów, także polityków. Jeśli się przypatrzysz w naprawdę ogromnej ilości klipów muzycznych zauważyć jak artystka zakrywa jedno oko. Natomiast jeśli spojrzysz na ogrom filmów bez problemu zauważysz symbol szachownicy na Ziemi. Przypomnijmy że zarówno jedno oko jak i szachownice to bardzo znane symbole tajemniczej organizacji masonów. Czy rzeczywiście na Ziemi działa organizacja satanistyczna, która przejmuje świat. To zdjęcie opublikowane przez znaną artystkę może to sugerować. Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On