Posąg Jezusa OŻYŁ? Cud NAGRANY kilka dni temu

Naród będzie przeciw narodowi, a królestwo wystąpi do walki z królestwem. Nastąpią bardzo silne siły z ziemi, nadejdą braki w jedzeniu i niezwykłe zjawiska oraz wielkie znaki na niebie. Będą też znaki w samych gwiazdach, na Srebrnym Globie i mocy Słońca. Narody będą bezradne. Niebiosa się poruszą i świat przemieni się.

Tak Biblia opisuje świat przed nadejściem końca kiedy Ziemia zniknie, a na jej miejsce pojawi się nowa, choć bardzo się różniąca. Biblia opisuje że wtedy pojawią się liczne znaki na niebie, na Ziemi, Słońcu, Księżycu i gwiazdach. Kryzys finansowy i inflacja mają być dopiero początkiem wielkich i trudnych zmian jakie zapowiada Biblia. Wtedy nikt nic nie będzie mógł kupić w sklepie i nie będzie mógł sprzedać jeśli nie ma znaku diabła.

To są znaki. One zapowiedzią sąd i odkupienie. Będą to czasy trudne, ale potem będzie lepiej. Gdy powróci Jezus ma powstać nowa Ziemia pełna bogactwa i złota gdzie nikt nie będzie martwił się o brak pieniędzy i o to, że nie może przygotować pięknych świąt pełnych prezentów i jedzenia – Ma to być zupełnie nowa złota era nowego świata. Czy ten cud to zapowiada?

Author: administrator

Share This Post On