Tajemnicza konstrukcja odkryta na dnie Morza! “Byli tam ludzie” (NAGRANIE)

Czy kosmici istnieją? Jeśli tak to czy historie o tym, że zabierają ludzi i zwierzęta na swoje statki są prawdziwe… Wiele filmów kinowych i seriali opowiada o obcych cywilizacjach, które pewnego dnia przylatują na Ziemię i mają złe zamiary w stosunku do ludzi…

Ale to oczywiście tyko filmy. To tylko fikcja, czy jednak można czasem brać to na poważnie. Nie wiemy tak naprawdę jacy są obcy. Czy mają dobre zamiary wobec nas czy może część z nich jest przyjaźnie nastawiona a inna część chce dla nas zła?

To trudne pytania, ale warto je zadawać. Ta kobieta również doświadczyła działania obcych. Przeżyła zarówno trudne jak i dobre chwile. Widziała rzeczy niezwykłe, ale i niepokojące. Wiele z nich narysowała by pokazać swoje wspomnienia. Wszystkie materiały przedstawiamy w filmie poniżej. Opiszemy jak wyglądało pierwsze zabranie przez obcych i jak odzyskała wspomnienia wydarzeń, które zostały jej odebrane. Opiszemy jak wyglądają obcy, jak wygląda ich świat i jak wygląda ich tajemnicza jaskinia gdzie kryje się coś bardzo dziwnego.

Author: administrator

Share This Post On