Piosenkarka Demi Lovato ujawnia: P0RWALI mnie kosmici (NAGRANIE)

Demi Lovato to znana aktorka, piosenkarka a od niedawna także badacz zjawisk niewyjaśnionych. Artystka wydała kilka płyt, które zdobyły naprawdę olbrzymią popularność. Jej przeboje jak Confident czy Neon Lights podbiły listy przebojów na całym świecie.

Muzyka Demi to przede wszystkim pop. Wydaje sporo muzyki tanecznej i pop-rockowej, ale w swoich piosenkach coraz częściej sięga po wpływy soulu. Tworzy też wiele ballad w których opowiada jak na co dzień zmaga się z wieloma trudnościami jak depresja, czy problemy z zaburzeniami odżywiania. Teraz Demi Lovato postanowiła odsłonić swoją drugą twarz. To jak dziewczyna pewnego dnia miała do czynienia z kosmitami.

Być może brzmi to zabawnie, ale nagrania opublikowane przez Pentagon gdzie widzimy statki o zadziwiających właściwościach wzbudziły naprawdę wiele emocji. Demi Lovato wraz z siostrą i przyjacielem spróbują odkryć nowe fakty o UFO i obcych. Czy im się to uda? Dziewczyna miała już doświadczyć naprawdę trudnych doświadczeń z obcymi. Zresztą o tym wszystkim w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On