Piosenkarka Demi Lovato wyznaje: Kosmici są wśród nas. “Tej nocy ich spotkałam” (NAGRANIE)

Demi Lovato to amerykańska piosenkarka i aktorka, która ma na koncie sporo osiągnięć. Dziewczyna jest posiadaczką potężnego głosu, który często porównywalny jest z wokalem samej Kelly Clarkson. Demi Lovato ma na koncie spoo albumów muzycznych z których pochodzą takie znane piosenki jak Coll For Summer, Neon Lights, czy Skyscraper. Ogromną popularność zdobyła grając główną rolę w komediowym serialu Słoneczna Sonny, a także jako jurorka w programie X factor.

Demi Lovato ma na koncie wiele osiągnięć zawodowych, jednak w jej życiu prywatnym bywało różnie. Od lat piosenkarka walczy z nałogami, depresją i zaburzeniami odżywiania. Ostatnio Demi Lovato wzbudziło sporo emocji wśród ludzi coraz częściej poruszają temat obcych cywilizacji. Piosenkarka nawet poprowadzi program, w którym będzie szukać dowodów na istnienie obcych.

Ta rola nie jest przypadkowa, bo Demi w swoim życiu doświadczyła działania obcych cywilizacji. Nie tylko widziała UFO, ale nawet miała z nimi bezpośredni kontakt i zdała sobie z tego sprawę dopiero w trakcie programu słuchają niezwykłych wyznań ludzi. O tym wszystkim w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On