Twarz Kosmity odkryta na obrazie Mona Lisa – Przekaz, którego nie widać od razu (NAGRANIE)

Sztuka to coś niezwykłego, w czym człowieku możesz zachować swoją energię na zawsze. Może ukryć tam swoje najgłębsze przemyślenia, emocje i poczuć, że to zostanie już na zawsze, nawet kiedy on odejdzie z tego świata. Za pomocą piosenki, książki, obrazu może stworzyć zupełnie nowy świat i stać się niczym bogowie.

Nic więc dziwnego, że wielu artystów umieszcza w swoich dziełach zagadkowe symbole i przekazy. W teledyskach muzycznych jest wiele tajemniczych znaków i ogrom ludzi poświęca wiele czasu by je wszystkie znaleźć. Podobnie jest na obrazach, na którym artyści co ciekawe wiele razy umieszczali symbole związane z UFO, kosmitami.

Często co ciekawe robiono tak z obrazami religijnymi, ale nie w tym przypadku. Tu chodzi o obraz Mona Lisa, który jest słynny i tajemniczy. Ludzie od wieków zastanawiają się, dlaczego kobieta na obrazie ma taki a nie inny wyraz twarzy i co artystka chciał przekazać swoim dziełem. Jednak to co wypatrzono na obrazie naprawdę zdobyło niemały rozgłos. Sami zobaczcie na nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On