ClAŁO badacza UFO znalezione w Polsce! “W ostatnich chwilach wysłał dziwny SMS” Nowe fakty! (NAGRANIE)

Tematy badaczy UFO, Ukrywania prawdy o obcych i ludzi którzy tracą życie w wyniku walki o prawdę na temat życia pozaziemskiego kojarzą nam się raczej z dalekim światem. Najczęściej oczywiście z USA, ale w tym przypadku nie ma to nic wspólnego z Ameryką. Nie spodziewamy się, że takie sytuacje mogą dotyczyć także naszego kraju, ale tak jest w tym przypadku. Otóż w Polsce znaleziono ciała badacza UFO, a okoliczności tego, co tam się stało są naprawdę niejasne.

Wiele rzeczy z tej sprawy jest naprawdę niejasnych. Strona brytyjska twierdzi, że wina leży po stronie Polski i to stąd wyniknęły te tajemnicze okoliczności. Pytanie na ile to prawda, a na ile jest w tym coś naprawdę dziwnego. Duże wątpliwości wynikają z wielu czynników m.in. smsa, który wysłał do swojej mamy, ale też faktów na temat laptopa badacza UFO.

Warto zainteresować się tą sprawą. Tym bardziej, że co ciekawe po ponad dwóch latach sprawa została rzekomo rozwiązana. Być może już wiemy, co tam się stało. Być może jednak prawda o tym pozostanie nieznana, a teraz trwa teatr znany w środowisku UFO, czyli śmianie się z tej tematyki przez co ludzie potem ludzie wiążą temat obcych cywilizacji z czymś niemożliwym i zupełnie wymyślonym. Wszystko o temacie badacza UFO i tajemnicach tej sprawy w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On