Zakonnica miała wizję: Ujrzała kim naprawdę był Benedykt XVI (Nagranie)

 

Rezygnacja ze stanowiska głowy Kościoła Katolickiego przez papieża Benedykta XVI spotkała się z masą kontrowersji – szczególnie przez fakt, że był to pierwszy taki przypadek od 1415 roku. Oficjalnym powodem odejścia miało być słabnące zdrowie i podeszły wiek, które stanowczo utrudniają pełnienie tak ważnego stanowiska! Ale, czy jednak na pewno jest to prawda, a może to tylko zasłona dymna, która ma zmylić wiernych przed poznaniem jeszcze poważniejszego.

Benedykt XVI dał się poznać jako przeciwnik religii muzułmańskiej w 2006 roku, kiedy to na Uniwersytecie Ratyzbońskim wygłosił wykład, w czasie którego stwierdził, że paliwem islamu jest całkowity fanatyzm i brak zdrowego rozsądku, a także stwierdził, że jedynym co do naszego świata wniósł prorok Mahomet jest groza, czynienie zła i używanie argumentu miecza, by rozprzestrzeniać dalej wiarę. To właśnie wtedy rozpoczęła się nagonka muzułmanów na Ojca Świętego, którzy zarzucali mu brak tolerancji.

Benedykt XVI zasłynął, także próbami zmiany postanowień II Soboru Watykańskiego, które dotyczyły kontaktów katolików z muzułmanami i stwierdzały, że możliwość zbawienie otrzymają… Według wielu teorii to właśnie to był prawdziwy powód odejścia papieża ze stanowiska: Fakt, że duchowni chcieli łamać zasady Boga. A kim naprawdę był papież Benedykt? Wszystko o tej tajemniczej przepowiedni w filmiku poniżej:

 

Author: administrator

Share This Post On

Submit a Comment