PILOT RZĄD0WY wyznaje: Wewnątrz Księżyca Żyje Coś Niezwykłego. Nikt z nas nie jest gotowy na prawdę (NAGRANIE)

Ta postać z pewnością wywołała ogrom spekulacji, domysłów i mrocznych faktów. Był znanym pilotem, twórcą wyjątkowo szybkiej maszyny latającej, a na koncie ma także liczne rekordy jeśli chodzi o szybkość lotu. Był podziwiany, szanowany, jednak gdy opowiedział o swoich doświadczeniach wiele osób się od niego odwróciło.

Jak wyznał jesteśmy manipulowani na każdym kroku. Nie tylko jeśli chodzi o wydarzenia na Ziemi, ale też poza nią. Jak wyznał pilot wszystko co myślimy, że wiemy o Księżycu jest zupełnie inne. Na Księżycu dzieje się coś niezwykłego, choć głównie dzieje się w jego wnętrzu czego w żaden sposób nie można zobaczyć. To tam istnieje coś, czego nawet nie możemy się spodziewać. Niestety prawdę o tym znają tylko nieliczni i niewiele wskazuje, że się to zmieni.

Na Ziemi także dzieje się wiele rzeczy, których nigdy byśmy się nie spodziewali. Pojawiają się wątki ludzi znanych z telewizji, polityki, ale nawet obcych cywilizacji. Ta postać przez jednych jest podziwiana, a przez innych na każdym kroku jest wyśmiewana. Pilot opowiedział też o tym, co naprawdę znajduje się na Marsie. Warto wspomnieć, że ten badacz UFO odszedł z tego świata w tym roku i dotąd na ten temat pojawia się wiele spekulacji. Wszystko o jego wyznaniu w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On