Nadprzyrodzona istota nagrana przy Papieżu? To Niesamowite!

Papież to funkcja wyjątkowa. To głowa Kościoła katolickiego i zarazem ogromny autorytet, który jest niezwykle szanowany, a jego słowa są bardzo znaczące dla wszystkich wyznawców Jezusa. Jeśli chodzi o papieży to nie obyło się bez postaci niezwykłych, wspaniałych i naprawdę tajemniczych. Papież to także głowa państwa Watykanu i polityczny przywódca, który ma ogromny wpływ na cały świat.

Dziś papieżem jest Franciszek, która ma zarówno tylko samo zwolenników co przeciwników. Wiele osób twierdzi, że papież Franciszek niszczy Kościół od wewnątrz, choć nie można nie wspomnieć, że ogrom osób uważa, że ten papież jest dla Kościoła czymś wspaniałym i bardzo mu pomaga.

Ci pierwsi w roli papieża woleli widzieć papieża Benedykta XVI, która jako pierwszy z papieży od bardzo dawna sam ustąpił ze swojej roli. Tłumaczono to jego problemami jeśli chodzi o zdrowie, ale czy to jest prawda to tego raczej nigdy się nie dowiemy. Tym bardziej dziwi nagranie przy papieżu. Kim jest tajemnicza postać? I czy Watykan ukrywa przed nami prawdę na temat tajemniczych zgromadzeń i grup, które mają realny wpływ na politykę i gospodarki światowe? Czy ta istota ma z tym coś wspólnego?

Author: administrator

Share This Post On