Kosmici są na Ziemi – Podczas wywiadu z Angeliną Jolie ujawniono coś niezwykłego (NAGRANIE)

Czy ludzie gady rzeczywiście istnieją? Z tą teorią wyszedł niejaki David Icke, który zapoczątkował swojego rodzaju modę na ludzi-jaszczurów! Jest wiele teorii na ich temat. Jedni uważają, że przybyli oni z Kosmosu by przejmować powoli świat. To oni stoją na czele tajemniczych zgromadzeń, które umieszczają swoje symbole w kulturze i w ten sposób po cichu pokazują swoją obecność.

Inni znowu twierdzą, że ludzie gady to ewolucja dinozaurów. To istoty, które posiadają niezwykłą siłę i wygląd jaszczura, a jednak oznaczają się niezwykłą inteligencją. Tych teorii na ich temat jest sporo, bo są też tacy, którzy twierdzą że ludzie gady to demony. Takim gadzim człowiekiem miał być wąż, który w Edenie skusił Ewę by zjadła owoc. To tłumaczy dlaczego wąż umiał mówić, ale czy tak było?

To oczywiście bardzo trudno ustalić, ale faktem jest, że sporo osób wierzy w te istoty. Podobno ludzie gady mogą przybrać wygląd zwykłych ludzi. Nie wiadomo jak, czy stoją za tym jakieś magiczne praktyki, naturalne zdolności, a może technologia. Czy w tym programie na żywo nagrano człowieka gada?

Author: administrator

Share This Post On