Jak zostać jasnowidzem? Praktyczne ćwiczenia do poznania przyszłości i nie tylko…

Jasnowidzenie to bez wątpienia, jedna z najbardziej upragnionych paranormalnych zdolności, jakie można sobie wyobrazić. Dzięki niej nie tylko będziemy wstanie poznać przyszłość, ale także rozwikłać zagadki przeszłości, która często jest jeszcze bardziej fascynująca! Czy, jednak jasnowidzenia da się nauczyć? Według wielu autorytetów tak i jeśli będziemy trenować możemy stać się prawdziwymi mistrzami..

Aby stać się jasnowidzem głównym punktem jest medytacja. To dzięki niej otwieramy się na duchowy świat i przestajemy myśleć o typowo fizycznych sprawach, które zaprzątają nasz mózg na co dzień.By właściwie medytować trzeba oczywiście wejść w trans. By tego dokonać najpierw należy się uziemić, czyli zrównoważyć energię, która przepływa w naszym ciele. Jest na to wiele sposobów, a jednym z nich jest wyobrażenie sobie naszych nóg jako korzeni potężnej i pięknej rośliny, która sięga aż do serca ziemi. Następnie podobnie należy zrobić z rękami, które odtąd są gałęziami i sięgają aż do największych czeluści kosmosu. Teraz gdy czujemy, że nie jesteśmy się w stanie poruszyć i jesteśmy połączeni z wszechświatem pobieramy pozytywną siłę z ziemi, a wszelkie negatywne energie odsyłamy do nieba! Gdy czujemy się już dobrze wyobraźmy sobie, że nasze ciało znów staje się w pełni ludzkie i powoli wróćmy do swoich obowiązków. Gdy jesteśmy już w pełni uziemieni zaczynamy oddychać w rytmie 2/4 (co należy przed medytacją przećwiczyć)

Technika ta polega na wykonaniu wdechu i liczenia do 4, a następnie wstrzymaniu go i liczenia do 2 itd. Inną metodą jest, także taniec w rytm ulubionej muzyki (koniecznie bez słów) lub inna aktywność jak np. granie na jakimś instrumencie. Podczas takich technik musisz zachować czysty umysł i skupić się na każdym kroku. Teraz przerwij medytację i staraj się utrzymać trans jak najdłużej, a następnie zapisz swoje wizje. Niezwykle pomocne w zostaniu jasnowidzem są, także ćwiczenia,w  których starasz się odnajdywać kształty w wodzie, a także zapisywanie naszych snów, dzięki czemu zaczniemy widzieć w nich coraz więcej znaczeń i przekazów. Nie można, także pominąć ćwiczeń wizualizacji,w czasie których wyobrażamy sobie dane sytuacje i osoby…

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Po pierwsze. Jasnowidzenie nie tylko jest darem, ale i przekleństwem.
    Po drugie. Wizje mogą się spełniać, ale nie muszą. Gdyby los był z góry ustalony, to życie nie miałaby sensu. W życiu chodzi o wybory ludzi. Niektórzy mają większy wpływ na historię, inni mniejszy, ale każdy jakiś wpływ wywiera na innych, i poniekąd na decyzje innych osób. To wszystko, na skalę światową powoduje niezliczoną ilość opcji wydarzeń, więc scenariusze przyszłości są różne. Nie mamy wpływu na katastrofy, ale mamy wpływ co w takim wypadku zrobimy. Wiele rzeczy zależy od nas, ludzi. Może być koniec świata, ale nie musi.

Submit a Comment