Rosyjski miliarder wyznał: Już niedługo pojawi się LEKARSTWO NA ŚMIERĆ!

Dmitry Itskov to rosyjski miliarder, który założył organizację 2045 Initiative, której zadaniem jest wyłącznie jeden cel – odkrycie możliwości życia wiecznego (bez niepotrzebnej śmierci). W tym celu mężczyzna chce wykorzystać technologię i  przenieść ludzką świadomość do robota, dzięki czemu ludzie raz na zawsze zapomną o istnieniu śmierci.

Organizacja 2045 Initiative zatrudnia najlepszych specjalistów w wielu dziedzinach i jest przekonana, że w czasie nie przekraczającym trzech dekad uda im się odkryć “lekarstwo” na śmierć. Oczywiście cała akcja wzbudza kontrowersje wśród ludzi, którzy twierdzą, że nawet jeśli coś z tych badań wyniknie to i tak zostanie to wyłącznie w rękach miliarderów, a poza tym przesyłając “duszę” w ciało maszyny nie wiemy tak naprawdę, co w niej pozostanie.

Dmitry Itskov twierdzi, że jego organizacja przyczyni się do rozwoju ewolucji człowieka i otworzy świat na nowe możliwości i zupełnie nową erę. Pytanie tylko, czy jego badania odniosą skutek?

https://www.youtube.com/watch?v=-QWLDCbzeYc

Author: administrator

Share This Post On

1 Comment

  1. Ja jestem Katolikiem więc pomysły pana miliardera czy widzenia Davida Bovie są dla mnie mało znaczące lub nawet mogłby byc niebezpieczne bo to niebezpieczna zabawa z duszą , wychodzenie z ciała.

Submit a Comment