Projekt UFO – Tajemniczy eksperyment prowadzony w Polsce (NAGRANIE)

To chyba jedno z najdziwniejszych wydarzeń jeśli chodzi o powiązania z obcymi cywilizacjami. W sierpniu 2021 roku Angelica Schultz, która organizowała konferencję prasową w Waszyngtonie w trakcie której wyznała, że została przyjęta do wywiadu. Przeszła w tej pracy bardzo trudne chwile. Z czasem poznała tajemnice małżeństwo Wayne i Tricie, które przedstawiało jej obcych.

Sporo z jej historii ujawniamy Wam w nagraniach tej konferencji. Teraz tylko skrót i to co nie znalazło się w tych nagraniach. Gdy weszła do tunelu spotkała kosmitów. Jeden z nich był szary, inny miał lawendową skórę. Kobieta opisuje kosmitów jako istoty piękne i wspaniałe. W pewnej chwil nakazano Angelice położyć się na stole i wtedy poczuła, że oddziela się od świata. Wtedy kobieta doświadczyła teleportacji. To co przeżyła w tym tunelu zmieniło ją na zawsze.

O tym wszystkim opowiedziała na konferencji. Dodała też, że wiele osób twierdzi, że ona chce zarobić na swojej książce, jednak wyznała, że opublikuje ją za darmo w sieci, by zamknąć usta takim osobom i by wiedzieli, że ona nie chce pieniędzy. Chce tylko by świat wreszcie poznał prawdę o kosmitach. Czy w Polsce pojawiły się istoty pozaziemskie? Czy mają Oni coś wspólnego z człowiekiem, który odszedł w Polsce? Wszystko w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On