Nibiru odkryta?! Dziś ogłoszono, że Planeta X faktycznie istnieje? – Czy naukowcy potwierdzili wiedzę ludzi Starożytnych? (NAGRANIE)

Nibiru to Planeta, która pojawiła się w mitologii Sumerów. Według nich była to planeta samego Boga. Eksperci jednak uznają, że chodziło tu o Jowisza lub Gwiazdę Polarną, ale wiele zmieniło się wraz ze słowami Sitchina, który jak wyznał uważa, że jesteś bardzo mocno mamieni i prawda przed nami jest ukrywana.

Badacz wyznał, że studiując teksty Sumerów zauważył, że Nibiru wcale nie jest ani Jowiszem ani tym bardziej Gwiazdą Polarną, ale czymś o wiele więcej. Otóż badacz wyznał, że Nibiru to dla Sumerów Planeta Niezwykłe, Tajemnicza z której pochodzą ich bóstwa. Tymi bóstwami mają być istoty zwane jako Anunnaki. To oni stoją za stworzeniem człowiekiem i to oni pewnego dnia powrócą na Ziemią.

Oni zamieszkują właśnie Nibiru i znakami ich powrotu będą liczne mroczne zdarzenia na Ziemi. Nibiru bowiem które tu nadlatuje wprowadzi wiele zamętu na Ziemi i być może wiele wydarzeń, które obserwujemy na Ziemi to zapowiedzi właśnie planety końca. Sporo może w tym być prawdy – Zwłaszcza po dzisiejszym niezwykłym odkryciu. Co naukowcy odnaleźli w Kosmosie? To właśnie ma ogromny związek właśnie z Nibiru – Wszystko na ten temat w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On