Badacz twierdzi, że na Ziemi przebywa cywilizacja z Wenus! Na dowód ma zdjęcia tych istot (NAGRANIE)

To chyba jedna z bardziej niezwykłych postaci. Postać, która jak twierdzą próbowała zmienić nasz świat na lepsze. Postać, która zdaniem wielu osób przybyła ponownie na Ziemię by dać świadectwo w chwili gdy Ziemia była na absolutnym rozdrożu i stała przed nią możliwości rozpoczęcia przełomowych i jednocześnie też mrocznych zdarzeń.

Co ciekawe wszystko to dotyczy tajemniczej istoty z Wenus, która pojawiła się na Ziemi ponad 60 lat temu i próbowała wprowadzić liczne zmiany. Co ciekawe udała się ze swoją wizją zmian do samego prezydenta USA i próbowała naprawdę przemienić świat na lepsze. Naprawdę ta postać jest tajemnicza i choć do dziś nie wiadomo ostatecznie, co się z nią stało to ciągle wiele osób próbuje ją odnaleźć.

Czy tajemnica innego świata stanie się niedługo jasna? Czy jest on kosmitą z Wenus? To brzmi niezwykle i jednocześnie niesamowicie, ale Ci ludzie twierdzą, że tak jest i co więcej pokazują zdjęcia rzekomego kosmity, więc tym bardziej warto zająć się tym spektakularnym zjawiskiem.

Author: administrator

Share This Post On