Pilot USA ujawnia -“Po Ciemnej Stronie Księżyca żyją te istoty” (NAGRANIE)

Księżyc wydaje nam się cudowny, magiczny i piękny. Jednak ta kobieta twierdzi, że to co tam dzieje się naprawdę nie ma nic wspólnego z pięknem, a raczej mrokiem i niepokojem. Jej wyznanie otworzył oczy wielu osobom. . Niara myślała, że być może są to jakieś jednostki nieprzychylne Amercyce, jednak nigdy w życiu nie spodziewała się tego co się za tym wszystkim kryje naprawdę. Niewiele pamięta z tego co działo się pomiędzy wprowadzeniem ich z samolotu, a tym jak znalazła się w ich bazie.

Jak twierdzi Niara czuła się jakby ktoś zabrał z niej całą energię. Była słaba i miała wrażenie jakby lawirowała miedzy świadomością a nieświadomością. Nie wiedziała czy to jej się wszystko śni, a może tak naprawdę jest to rzeczywistość. Pierwszego dnia myślała, że to jest najgorsze – ta praca i zmęczenie, ale szybko zrozumiała, że wcale tak nie jest.

Jak twierdzi kobieta znalazła się w jakimś małym pokoju. Niara była wyczerpana i wtedy przychodzi do niej oni. Ogromne gadzie istoty z językami niczym węże. Przybliżali się do niej blisko, dotykali jej. Było ich tak wiele. Ona nie miała z nimi szans, a z tych sytuacji powstali Oni. To co ma za sobą ta kobieta jest bardzo trudne. O wszystkim tym w nagraniu poniżej:

Author: administrator

Share This Post On