Rihanna jest Człowiekiem Gadem! Nagrano przemianę…

Niektóre rzeczy naprawdę są niezwykłe. To co jednak zauważano na tym meczu naprawdę zadziwia… Dziś filmy w związku z nadchodzącym świętem Halloween lub Dziady albo też Wszystkich Świętych. Będzie więc wiele paranormalnych i tajemniczych nagrań. Będzie temat duchów, demonów, ale też czarownic, ale i ludzi gadów.

Dotyczy to co ciekawe znanej piosenkarki pop znanej jako Rihanna. Ludzie Gady, reptilianie, plemię wężowe. Różnie nazywa się te istoty, ale głownie mówi się, że przybyli z kosmosu wiele lat temu. Wspominają o nich róże księgi m.in. Biblia. Według niej ludzie gady byli gdy powstali pierwsi ludzie i to on zwiódł człowieka. To właśnie wąż, który potrafił posługiwać się mową ludzi był gadzim człowiekiem. Te istoty podobno powoli przejmują nas świat. Częto wyglądają jak zwykli ludzie ale to pozory bo potrafią zmieniać swoje kształty.

Naprawdę to humanoidalne jaszczury. Ludzie jaszczury to najczęściej osoby wpływowe, popularne i bogate bo tylko one mają realny wpływ na świat. Podczas meczu koszykówki nagrano jak były chłopak piosenkarki Rihanny zmienia w coś naprawdę dziwnego. Jego dłonie wyglądają jak szpony? Warto wspomnieć, że zarówno Rihanna jak i Chris Brown to znane i bogate muzyczne gwiazdy i spotykali się. Jesli faktycznie Brown jest gadem z pewnością pop gwiazda Rihanna także. Czy oboje się ludźmi gadami? Sami zobaczcie to nagranie

Author: administrator

Share This Post On